

Керамічна плитка Плитка 6,5x40 Genziana Rett. - Abitare la Terra - 1056458 з колекції Abitare la Terra Cerasarda виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6,5x40 Genziana Rett. - Abitare la Terra - 1056458 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.5см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-Ожиновий Pantone 5265. |
Плитка 6,5x40 Genziana Rett. - Abitare la Terra - 1056458 з колекції Abitare la Terra Cerasarda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6,5x40 Дженза'янєй Ретт. Ебітар лєй Таррєй 1056458 з колекції Ебітар лєй Таррєй Сарезардєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 6,5x40 Гензіана Ретт. Абітаре ла Терра 1056458 з колекції Абітаре ла Терра Керасарда". Виробник цієї плитки Cerasarda може бути помилково написаний як Cerasarda, Cerasard, Сарезардєй, Керасарда і навіть як Сукфіфквф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6.5 × 40 см |
| Вага | 19.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerasarda |
| Серія | Abitare la Terra |
| Колекція | Abitare la Terra Cerasarda |
| У палеті м.кв. | 41,5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,83 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,83м.кв. (32 шт) |
| Штук в упаковці | 32 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 1056458 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(240,17,35) HEX: #4a4a59 RGB: 74, 74, 89 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 5265 5265 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 6,5x40 Genziana Rett. - Abitare la Terra - 1056458 з колекції Abitare la Terra Cerasarda