

Керамічна плитка Плитка 6.2x25 FLU25NO Fluid Nocciola Tonalite Fluid з колекції Fluid Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6.2x25 FLU25NO Fluid Nocciola Tonalite Fluid найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.2см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка 6.2x25 FLU25NO FluidNocciola Tonalite Fluid з колекції Fluid Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6.2x25 FLU25NO Флід Ноксєлєй Тоноліт Флід з колекції Флід Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка 6.2x25 FLU25NO Флуід Носкіола Тоналіте Флуід з колекції Флуід Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6.2 × 25 см |
| Вага | 6.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Fluid |
| Колекція | Fluid Tonalite |
| У палеті м.кв. | 56.28 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.469 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 0.469м.кв.(30шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | FLU25NO |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 6.2x25 FLU25NO Fluid Nocciola Tonalite Fluid з колекції Fluid Tonalite