

Керамічна плитка Плитка 6,1x37 Victory White Lux - Victory - 966300 з колекції Victory Elios виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6,1x37 Victory White Lux - Victory - 966300 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.1см і довжина плитки дорівнює 37см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 6,1x37 Victory White Lux - Victory - 966300 з колекції Victory Elios може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6,1x37 Вікторі Віт Л'юкс Вікторі 966300 з колекції Вікторі Ілєс", на неправильно прочитаном як "Плитка 6,1x37 Вісторі Вхіте Лукс Вісторі 966300 з колекції Вісторі Еліос". Виробник цієї плитки Elios може бути помилково написаний як Elios, Ілєс, Еліос і навіть як Удшщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6.1 × 37 см |
| Вага | 17.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios |
| Серія | Victory |
| Колекція | Victory Elios |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,4 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,4м.кв. (62 шт) |
| Штук в упаковці | 62 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 966300 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 6,1x37 Victory White Lux - Victory - 966300 з колекції Victory Elios