

Керамічна плитка Плитка 6,1x37 Greige Nat - Artile - 156042 з колекції Artile La Fabbrica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6,1x37 Greige Nat - Artile - 156042 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.1см і довжина плитки дорівнює 37см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка 6,1x37 Greige Nat - Artile - 156042 з колекції Artile La Fabbrica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6,1x37 Грейдж Нет Артіл 156042 з колекції Артіл Лєй Феббрікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 6,1x37 Греіге Нат Артіле 156042 з колекції Артіле Ла Фаббріка". Виробник цієї плитки La Fabbrica може бути помилково написаний як Lafabbrica, La Fabbric, Лєй Феббрікєй, Ла Фаббріка і навіть як Дф Афиикшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6.1 × 37 см |
| Вага | 22.54 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | La Fabbrica |
| Серія | Artile |
| Колекція | Artile La Fabbrica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,4 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,4м.кв. (62 шт) |
| Штук в упаковці | 62 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 156042 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












4 reviews for Плитка 6,1x37 Greige Nat - Artile - 156042 з колекції Artile La Fabbrica