

Керамічна плитка Плитка 61x122.2 M2Z5 Universal MirabellR61,0*122,2 Tuscania Universal з колекції Universal Tuscania виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 61x122.2 M2Z5 Universal MirabellR61,0*122,2 Tuscania Universal найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 61см і довжина плитки дорівнює 122.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 61x122.2 M2Z5 UniversalMirabellR61,0*122,2 Tuscania Universal з колекції Universal Tuscania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 61x122.2 M2Z5 Юніварсел Мєрейбел R61,0*122,2 Т'юскенія Юніварсел з колекції Юніварсел Т'юскенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 61x122.2 M2Z5 Універсал Мірабелл R61,0*122,2 Тусканіа Універсал з колекції Універсал Тусканіа". Виробник цієї плитки Tuscania може бути помилково написаний як Tuscania, Tuscani, Т'юскенія, Тусканіа і навіть як Егісфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 61 × 122.2 см |
| Вага | 30.54 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tuscania |
| Серія | Universal |
| Колекція | Universal Tuscania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.49 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.49м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | M2Z5 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





















3 reviews for Плитка 61x122.2 M2Z5 Universal MirabellR61,0*122,2 Tuscania Universal з колекції Universal Tuscania