Плитка 60x90 Ultra 20mm Outdoor Grigio Opera Ultra 20mm з колекції Ultra 20mm Opera
Opera

Керамічна плитка Плитка 60x90 Ultra 20mm Outdoor Grigio Opera Ultra 20mm з колекції Ultra 20mm Opera виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x90 Ultra 20mm Outdoor Grigio Opera Ultra 20mm найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-Ожиновий Pantone 535. |
Плитка 60x90 Ultra 20mm Outdoor Grigio Opera Ultra 20mm з колекції Ultra 20mm Opera може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x90 Ултрєй 20mm Оатдур Грігє Опарєй Ултрєй 20mm з колекції Ултрєй 20mm Опарєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x90 Ултра 20mm Оутдур Грігіо Опера Ултра 20mm з колекції Ултра 20mm Опера". Виробник цієї плитки Opera може бути помилково написаний як Opera, Oper, Опарєй, Опера і навіть як Щзукф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 90 см |
| Вага | 47.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Opera |
| Серія | Ultra 20mm |
| Колекція | Ultra 20mm Opera |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08м.кв.(2шт) |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | III |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(240,10,59) HEX: #878796 RGB: 135, 135, 150 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(240,8,71) HEX: #a7a7b5 RGB: 167, 167, 181 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 60x90 Ultra 20mm Outdoor Grigio Opera Ultra 20mm з колекції Ultra 20mm Opera