

Керамічна плитка Плитка 60x60 Woodbreak Easygrout Oak Ret 20 Mm - Woodbreak з колекції Woodbreak EnergieKer виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x60 Woodbreak Easygrout Oak Ret 20 Mm - Woodbreak найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 7536. |
Плитка 60x60 Woodbreak Easygrout Oak Ret 20 Mm - Woodbreak з колекції Woodbreak EnergieKer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x60 Вудбрейк Іейсйгроат Оук Рет 20 Мм Вудбрейк з колекції Вудбрейк Інарга'є Кар", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x60 Вудбреак Еасюгроут Оак Рет 20 Мм Вудбреак з колекції Вудбреак Енергіе Кер". Виробник цієї плитки EnergieKer може бути помилково написаний як EnergieKer, Інарга'єкар, Енергіекер і навіть як УтукпшуЛук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 32.07 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | EnergieKer |
| Серія | Woodbreak |
| Колекція | Woodbreak EnergieKer |
| У палеті м.кв. | 51,84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 60x60 Woodbreak Easygrout Oak Ret 20 Mm - Woodbreak з колекції Woodbreak EnergieKer