Плитка 60x60 Stoneway Porfido Anthracite Xt20 - Stoneway_Porfido XT20 - R48S з колекції Stoneway_Porfido XT20 Ragno



Керамічна плитка Плитка 60x60 Stoneway Porfido Anthracite Xt20 - Stoneway_Porfido XT20 - R48S з колекції Stoneway_Porfido XT20 Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x60 Stoneway Porfido Anthracite Xt20 - Stoneway_Porfido XT20 - R48S найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Плитка 60x60 Stoneway Porfido Anthracite Xt20 - Stoneway_Porfido XT20 - R48S з колекції Stoneway_Porfido XT20 Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x60 Стануей Порфідо Ензресіт Xt20 Стануей Порфідо XT20 R48S з колекції Стануей Порфідо XT20 Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x60 Стоневаі Порфідо Антхракіте Xt20 Стоневаі Порфідо XT20 R48S з колекції Стоневаі Порфідо XT20 Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 33.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Stoneway_Porfido XT20 |
| Колекція | Stoneway_Porfido XT20 Ragno |
| У палеті м.кв. | 23,04 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | R48S |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 60x60 Stoneway Porfido Anthracite Xt20 - Stoneway_Porfido XT20 - R48S з колекції Stoneway_Porfido XT20 Ragno