

Керамічна плитка Плитка 60x60 Lunablanca Pol Rect-Luna Blanca-A037986 з колекції Luna Blanca Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x60 Lunablanca Pol Rect-Luna Blanca-A037986 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 60x60 Lunablanca Pol Rect-Luna Blanca-A037986 з колекції Luna Blanca Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x60 Л'юнебленкєй Пол Рект Л'юнєй Бленкєй A037986 з колекції Л'юнєй Бленкєй Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x60 Лунабланка Пол Рест Луна Бланка A037986 з колекції Луна Бланка Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 30.47 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Luna Blanca |
| Колекція | Luna Blanca Ape |
| У палеті м.кв. | 46,08 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10,5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | A037986 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка 60x60 Lunablanca Pol Rect-Luna Blanca-A037986 з колекції Luna Blanca Ape