

Керамічна плитка Плитка 60x60 Kashmir Bianco Lux - Mystone Kashmir - MM0R з колекції Mystone Kashmir Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x60 Kashmir Bianco Lux - Mystone Kashmir - MM0R найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка 60x60 Kashmir Bianco Lux - Mystone Kashmir - MM0R з колекції Mystone Kashmir Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x60 Кешмєр Біанко Л'юкс Мйстан Кешмєр MM0R з колекції Мйстан Кешмєр Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x60 Кашмір Біанко Лукс Мюстоне Кашмір MM0R з колекції Мюстоне Кашмір Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 25.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Mystone Kashmir |
| Колекція | Mystone Kashmir Marazzi |
| У палеті м.кв. | 51,84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | MM0R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 60x60 Kashmir Bianco Lux - Mystone Kashmir - MM0R з колекції Mystone Kashmir Marazzi