

Керамічна плитка Плитка 60x60 Int. Shibusa Wenge Ret - Shibusa - 10052951 з колекції Shibusa Isla Tiles виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x60 Int. Shibusa Wenge Ret - Shibusa - 10052951 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6014 Жовто-оливковий Pantone 446. |
Плитка 60x60 Int. Shibusa Wenge Ret - Shibusa - 10052951 з колекції Shibusa Isla Tiles може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x60 Інт. Шібузєй Вендж Рет Шібузєй 10052951 з колекції Шібузєй Іслєй Тілс", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x60 Інт. Шібуса Венге Рет Шібуса 10052951 з колекції Шібуса Ісла Тілес". Виробник цієї плитки Isla Tiles може бути помилково написаний як Islatiles, Іслєй Тілс, Ісла Тілес і навіть як Шідф Ешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Isla Tiles |
| Серія | Shibusa |
| Колекція | Shibusa Isla Tiles |
| У палеті м.кв. | 43,2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 10052951 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | антрацит |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 60x60 Int. Shibusa Wenge Ret - Shibusa - 10052951 з колекції Shibusa Isla Tiles