

Керамічна плитка Плитка 60x60 Fumo Anti-Slip Rect-Argillae-A037684 з колекції Argillae Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x60 Fumo Anti-Slip Rect-Argillae-A037684 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка 60x60 Fumo Anti-Slip Rect-Argillae-A037684 з колекції Argillae Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x60 Ф'юмо Енті Сліп Рект Аргілі A037684 з колекції Аргілі Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x60 Фумо Анті Сліп Рест Аргіллае A037684 з колекції Аргіллае Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 25.28 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Argillae |
| Колекція | Argillae Ape |
| У палеті м.кв. | 51,84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | A037684 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка 60x60 Fumo Anti-Slip Rect-Argillae-A037684 з колекції Argillae Ape