Плитка 60x60 EKS081 Bianco OUT Cotto Petrus Eko-Stone OUT з колекції Eko-Stone OUT Cotto Petrus
Cotto Petrus

Керамічна плитка Плитка 60x60 EKS081 Bianco OUT Cotto Petrus Eko-Stone OUT з колекції Eko-Stone OUT Cotto Petrus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x60 EKS081 Bianco OUT Cotto Petrus Eko-Stone OUT найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 60x60 EKS081 Bianco OUT Cotto Petrus Eko-Stone OUT з колекції Eko-Stone OUT Cotto Petrus може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x60 EKS081 Біанко Оат Котто Петрас Іко Стан Оат з колекції Іко Стан Оат Котто Петрас", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x60 EKS081 Біанко Оут Котто Петрус Еко Стоне Оут з колекції Еко Стоне Оут Котто Петрус". Виробник цієї плитки Cotto Petrus може бути помилково написаний як Cottopetrus, Котто Петрас, Котто Петрус і навіть як Сщеещ Зуекгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 33.33 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cotto Petrus |
| Серія | Eko-Stone OUT |
| Колекція | Eko-Stone OUT Cotto Petrus |
| У палеті м.кв. | 43.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.8 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.8м.кв.(5шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Артикул виробника | EKS081 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 60x60 EKS081 Bianco OUT Cotto Petrus Eko-Stone OUT з колекції Eko-Stone OUT Cotto Petrus