

Керамічна плитка Плитка 60x60 Burlington Ivory Nat-Burlington-A037724 з колекції Burlington Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x60 Burlington Ivory Nat-Burlington-A037724 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 60x60 Burlington Ivory Nat-Burlington-A037724 з колекції Burlington Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x60 Бєрлінгтон Айворі Нет Бєрлінгтон A037724 з колекції Бєрлінгтон Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x60 Бурлінгтон Іворі Нат Бурлінгтон A037724 з колекції Бурлінгтон Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 24.43 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Burlington |
| Колекція | Burlington Ape |
| У палеті м.кв. | 85,05 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | A037724 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка 60x60 Burlington Ivory Nat-Burlington-A037724 з колекції Burlington Ape