

Керамічна плитка Плитка 60x60 Avorio Nat - Pietra di Ostuni - 79475 з колекції Pietra di Ostuni Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x60 Avorio Nat - Pietra di Ostuni - 79475 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка 60x60 Avorio Nat - Pietra di Ostuni - 79475 з колекції Pietra di Ostuni Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x60 Еворє Нет Па'єтрєй ді Остані 79475 з колекції Па'єтрєй ді Остані Сардомас", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x60 Аворіо Нат Піетра ді Остуні 79475 з колекції Піетра ді Остуні Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 23.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Pietra di Ostuni |
| Колекція | Pietra di Ostuni Cerdomus |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 79475 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | бежевий |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 60x60 Avorio Nat - Pietra di Ostuni - 79475 з колекції Pietra di Ostuni Cerdomus