

Керамічна плитка Плитка 60x60 188239 94 Evo Nero Fumo Ret Sichenia 94 EVO з колекції 94_EVO Sichenia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x60 188239 94 Evo Nero Fumo Ret Sichenia 94 EVO найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка 60x60 188239 94 EvoNeroFumoRet Sichenia 94 EVO з колекції 94_EVO Sichenia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x60 188239 94 Іво Наро Ф'юмо Рет Січенія 94 Іво з колекції 94 Іво Січенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x60 188239 94 Ево Неро Фумо Рет Січеніа 94 Ево з колекції 94 Ево Січеніа". Виробник цієї плитки Sichenia може бути помилково написаний як Sichenia, Sicheni, Січенія, Січеніа і навіть як Ішсрутшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 31.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sichenia |
| Серія | 94_EVO |
| Колекція | 94_EVO Sichenia |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | 188239 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 60x60 188239 94 Evo Nero Fumo Ret Sichenia 94 EVO з колекції 94_EVO Sichenia