

Керамічна плитка Плитка 60x120 Tapestry Pumice-Four Seasons-A037941 з колекції Four Seasons Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 Tapestry Pumice-Four Seasons-A037941 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Плитка 60x120 Tapestry Pumice-Four Seasons-A037941 з колекції Four Seasons Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 Тейпестрі П'юміс Фоер Сеейзанс A037941 з колекції Фоер Сеейзанс Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 Тапестрі Пуміке Фоур Сеасонс A037941 з колекції Фоур Сеасонс Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 33.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Four Seasons |
| Колекція | Four Seasons Ape |
| У палеті м.кв. | 42,86 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A037941 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(120,17,35) HEX: #4a594a RGB: 74, 89, 74 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5477 5477 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка 60x120 Tapestry Pumice-Four Seasons-A037941 з колекції Four Seasons Ape