Плитка 60x120 R9XE ArgentXt20MieleRt Ragno Realstone ArgentXT20 з колекції Realstone_ArgentXT20 Ragno



Керамічна плитка Плитка 60x120 R9XE ArgentXt20MieleRt Ragno Realstone ArgentXT20 з колекції Realstone_ArgentXT20 Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 R9XE ArgentXt20MieleRt Ragno Realstone ArgentXT20 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плитка 60x120 R9XE ArgentXt20MieleRt Ragno Realstone ArgentXT20 з колекції Realstone_ArgentXT20 Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 R9XE Арджент Xt20Miele Рт Регно Реолстан Арджент XT20 з колекції Реолстан Арджент XT20 Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 R9XE Аргент Xt20Miele Рт Рагно Реалстоне Аргент XT20 з колекції Реалстоне Аргент XT20 Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 30.99 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Realstone_ArgentXT20 |
| Колекція | Realstone_ArgentXT20 Ragno |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.72м.кв.(1шт) |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | R9XE |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 60x120 R9XE ArgentXt20MieleRt Ragno Realstone ArgentXT20 з колекції Realstone_ArgentXT20 Ragno