Плитка 60x120 Malabar Stone Na. R.30 Naturale Rett.30 Box - Ecostone - 100449 з колекції Ecostone Century



Керамічна плитка Плитка 60x120 Malabar Stone Na. R.30 Naturale Rett.30 Box - Ecostone - 100449 з колекції Ecostone Century виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 Malabar Stone Na. R.30 Naturale Rett.30 Box - Ecostone - 100449 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка 60x120 Malabar Stone Na. R.30 Naturale Rett.30 Box - Ecostone - 100449 з колекції Ecostone Century може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 Молебар Стан Не. Р.30 Нетєрол Ретт.30 Бокс Ікостан 100449 з колекції Ікостан Сентєрі", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 Малабар Стоне На. Р.30 Натурале Ретт.30 Бокс Екостоне 100449 з колекції Екостоне Кентурі". Виробник цієї плитки Century може бути помилково написаний як Century, Centur, Сентєрі, Кентурі і навіть як Сутегкн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 34 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Century |
| Серія | Ecostone |
| Колекція | Ecostone Century |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 100449 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 60x120 Malabar Stone Na. R.30 Naturale Rett.30 Box - Ecostone - 100449 з колекції Ecostone Century