Плитка 60x120 M7SR Mystone Limestone 20 Sand Strut.Ret. Marazzi Mystone Limestone 20 з колекції Mystone Limestone20 Marazzi



Керамічна плитка Плитка 60x120 M7SR Mystone Limestone 20 Sand Strut.Ret. Marazzi Mystone Limestone 20 з колекції Mystone Limestone20 Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 M7SR Mystone Limestone 20 Sand Strut.Ret. Marazzi Mystone Limestone 20 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 60x120 M7SR MystoneLimestone20SandStrut.Ret. Marazzi Mystone Limestone20 з колекції Mystone Limestone20 Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 M7SR Мйстан Limestone20Sand Страт.рет. Мареззі Мйстан Limestone20 з колекції Мйстан Limestone20 Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 M7SR Мюстоне Limestone20Sand Струт.рет. Мараззі Мюстоне Limestone20 з колекції Мюстоне Limestone20 Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 32.46 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Mystone Limestone20 |
| Колекція | Mystone Limestone20 Marazzi |
| У палеті м.кв. | 25.92 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.72м.кв.(1шт) |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | M7SR |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 60x120 M7SR Mystone Limestone 20 Sand Strut.Ret. Marazzi Mystone Limestone 20 з колекції Mystone Limestone20 Marazzi