

Керамічна плитка Плитка 60x120 F3D6 LN.DEC.ROW RTRT Keope Lineo з колекції Lineo Keope виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 F3D6 LN.DEC.ROW RTRT Keope Lineo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7504. |
Плитка 60x120 F3D6 LN.DEC.ROW RTRT Keope Lineo з колекції Lineo Keope може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 F3D6 Лн.дек.роуу Ртрт Кіоп Лініо з колекції Лініо Кіоп", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 F3D6 Лн.дес.ров Ртрт Кеопе Лінео з колекції Лінео Кеопе". Виробник цієї плитки Keope може бути помилково написаний як Keope, Keop, Кіоп, Кеопе і навіть як Лущзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 31.93 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Keope |
| Серія | Lineo |
| Колекція | Lineo Keope |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | F3D6 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(30,46,76) HEX: #c29569 RGB: 194, 149, 105 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,43,82) HEX: #d1a477 RGB: 209, 164, 119 | RAL Design: 070 70 30 Golden Beige (Золотисто-Бежовий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 60x120 F3D6 LN.DEC.ROW RTRT Keope Lineo з колекції Lineo Keope