Плитка 60x120 Argilla Sabbia Ret - Costruire - 1062794 з колекції Costruire Serenissima
Serenissima
Керамічна плитка Плитка 60x120 Argilla Sabbia Ret - Costruire - 1062794 з колекції Costruire Serenissima виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 Argilla Sabbia Ret - Costruire - 1062794 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. |
Плитка 60x120 Argilla Sabbia Ret - Costruire - 1062794 з колекції Costruire Serenissima може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 Аргілєй Себбія Рет Кострір 1062794 з колекції Кострір Саренісшімєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 Аргілла Саббіа Рет Коструіре 1062794 з колекції Коструіре Сереніссіма". Виробник цієї плитки Serenissima може бути помилково написаний як Serenissima, Serenissim, Саренісшімєй, Сереніссіма і навіть як Іукутшіішьф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 32.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Serenissima |
| Серія | Costruire |
| Колекція | Costruire Serenissima |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 1062794 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 60x120 Argilla Sabbia Ret - Costruire - 1062794 з колекції Costruire Serenissima