

Керамічна плитка Плитка 60x120 Akila Lux 120 Wine-Akila з колекції Akila Azteca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 Akila Lux 120 Wine-Akila найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Плитка 60x120 Akila Lux 120 Wine-Akila з колекції Akila Azteca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 Екілєй Л'юкс 120 Він Екілєй з колекції Екілєй Езтекєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 Акіла Лукс 120 Віне Акіла з колекції Акіла Азтека". Виробник цієї плитки Azteca може бути помилково написаний як Azteca, Aztec, Езтекєй, Азтека і навіть як Фяеусф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 35.29 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Azteca |
| Серія | Akila |
| Колекція | Akila Azteca |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(0,20,59) HEX: #967878 RGB: 150, 120, 120 | RAL Design: 030 50 10 Earth Red (Земельно-Червоний)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


















5 reviews for Плитка 60x120 Akila Lux 120 Wine-Akila з колекції Akila Azteca