

Керамічна плитка Плитка 60x120 A038862 Cretonne rouge matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 A038862 Cretonne rouge matt Ape Tonality найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 60x120 A038862 Cretonne rouge matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 A038862 Кретанн роадж метт Еп Тоноліті з колекції Тоноліті Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 A038862 Сретонне роуге матт Апе Тоналіті з колекції Тоналіті Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 33.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Tonality |
| Колекція | Tonality Ape |
| У палеті м.кв. | 42.98 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.43 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.43м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A038862 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(12,38,76) HEX: #c28778 RGB: 194, 135, 120 | RAL Design: 040 60 30 Cedar Red (Червоний Кедр)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5005 5005 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(20,21,82) HEX: #d1b4a5 RGB: 209, 180, 165 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(60,17,71) HEX: #b5b596 RGB: 181, 181, 150 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(12,71,41) HEX: #692d1e RGB: 105, 45, 30 | RAL Design: 040 30 40 Corrosion Red (Червона Корозія)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 483 483 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 60x120 A038862 Cretonne rouge matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape