

Керамічна плитка Плитка 60*60 Medley Green Pop Nat Rett Medley Ergon з колекції Medley Ergon виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60*60 Medley Green Pop Nat Rett Medley Ergon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7436. |
Плитка 60*60 Medley Green Pop Nat Rett Medley Ergon з колекції Medley Ergon може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60*60 Медлей Грін Поп Нет Ретт Медлей Єргон з колекції Медлей Єргон", на неправильно прочитаном як "Плитка 60*60 Медлеі Греен Поп Нат Ретт Медлеі Ергон з колекції Медлеі Ергон". Виробник цієї плитки Ergon може бути помилково написаний як Ergon, Єргон, Ергон і навіть як Укпщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 23.259 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ergon |
| Колекція | Medley Ergon |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | так |
| Колір | сірий |
| hsv(20,19,94) HEX: #f0d1c2 RGB: 240, 209, 194 | RAL Design: 050 85 10 Pure Beige (Чистий Бежевий)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7436 7436 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 60*60 Medley Green Pop Nat Rett Medley Ergon з колекції Medley Ergon