Плитка 60.4x90.4 PF00018899 IS BORGOGNA 6090/20 BEIGE DIAG RT Sintesi IS Borgogna з колекції IS Borgogna Sintesi



Керамічна плитка Плитка 60.4x90.4 PF00018899 IS BORGOGNA 6090/20 BEIGE DIAG RT Sintesi IS Borgogna з колекції IS Borgogna Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60.4x90.4 PF00018899 IS BORGOGNA 6090/20 BEIGE DIAG RT Sintesi IS Borgogna найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60.4см і довжина плитки дорівнює 90.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка 60.4x90.4 PF00018899 IS BORGOGNA 6090/20 BEIGE DIAG RT Sintesi IS Borgogna з колекції IS Borgogna Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60.4x90.4 PF00018899 Із Боргогнєй 6090/20 Бейдж Дайяг Рт Сінтежі Із Боргогнєй з колекції Із Боргогнєй Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка 60.4x90.4 PF00018899 Іс Боргогна 6090/20 Беіге Діаг Рт Сінтесі Іс Боргогна з колекції Іс Боргогна Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60.4 × 90.4 см |
| Вага | 50 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | IS Borgogna |
| Колекція | IS Borgogna Sintesi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.1 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.1м.кв.(2шт) |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | PF00018899 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










3 reviews for Плитка 60.4x90.4 PF00018899 IS BORGOGNA 6090/20 BEIGE DIAG RT Sintesi IS Borgogna з колекції IS Borgogna Sintesi