Плитка 60,4x60,4 Montpellier Sabbia Nat. Ret. - Montpellier - MP602R з колекції Montpellier Fioranese



Керамічна плитка Плитка 60,4x60,4 Montpellier Sabbia Nat. Ret. - Montpellier - MP602R з колекції Montpellier Fioranese виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60,4x60,4 Montpellier Sabbia Nat. Ret. - Montpellier - MP602R найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60.4см і довжина плитки дорівнює 60.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 7. |
Плитка 60,4x60,4 Montpellier Sabbia Nat. Ret. - Montpellier - MP602R з колекції Montpellier Fioranese може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60,4x60,4 Мантпелір Себбія Нет. Рет. Мантпелір MP602R з колекції Мантпелір Фєрейнез", на неправильно прочитаном як "Плитка 60,4x60,4 Монтпелліер Саббіа Нат. Рет. Монтпелліер MP602R з колекції Монтпелліер Фіоранесе". Виробник цієї плитки Fioranese може бути помилково написаний як Fioranese, Fioranes, Фєрейнез, Фіоранесе і навіть як Ашщкфтуіу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60.4 × 60.4 см |
| Вага | 31.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Fioranese |
| Серія | Montpellier |
| Колекція | Montpellier Fioranese |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,46 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1,46м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | MP602R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 60,4x60,4 Montpellier Sabbia Nat. Ret. - Montpellier - MP602R з колекції Montpellier Fioranese