Плитка 60.4x60.4 Alp Stone Almond Ret 20mm Ermes Alp Stone з колекції Alp Stone Ermes
Ermes

Керамічна плитка Плитка 60.4x60.4 Alp Stone Almond Ret 20mm Ermes Alp Stone з колекції Alp Stone Ermes виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60.4x60.4 Alp Stone Almond Ret 20mm Ermes Alp Stone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60.4см і довжина плитки дорівнює 60.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 60.4x60.4 Alp Stone Almond Ret 20mm Ermes Alp Stone з колекції Alp Stone Ermes може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60.4x60.4 Олп Стан Олманд Рет 20mm Єрмс Олп Стан з колекції Олп Стан Єрмс", на неправильно прочитаном як "Плитка 60.4x60.4 Алп Стоне Алмонд Рет 20mm Ермес Алп Стоне з колекції Алп Стоне Ермес". Виробник цієї плитки Ermes може бути помилково написаний як Ermes, Єрмс, Ермес і навіть як Укьуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60.4 × 60.4 см |
| Вага | 32.12 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ermes |
| Серія | Alp Stone |
| Колекція | Alp Stone Ermes |
| У палеті м.кв. | 23.36 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.73 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.73м.кв.(2шт) |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 60.4x60.4 Alp Stone Almond Ret 20mm Ermes Alp Stone з колекції Alp Stone Ermes