

Керамічна плитка Плитка 60*120 Odissey Saphire Pul. Odissey Colorker з колекції Odissey Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60*120 Odissey Saphire Pul. Odissey Colorker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5635. |
Плитка 60*120 Odissey Saphire Pul. Odissey Colorker з колекції Odissey Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60*120 Одісей Сефір П'юл. Одісей Колоркар з колекції Одісей Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка 60*120 Одіссеі Сапхіре Пул. Одіссеі Колоркер з колекції Одіссеі Колоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Колоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 26.34 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Колекція | Odissey Colorker |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 10,5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| PEI | PEI IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | Ні |
| Колір | сірий |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 60*120 Odissey Saphire Pul. Odissey Colorker з колекції Odissey Colorker