

Керамічна плитка Плитка 60*120 Moma Siena Moma Grespania з колекції Moma Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60*120 Moma Siena Moma Grespania найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка 60*120 Moma Siena Moma Grespania з колекції Moma Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60*120 Момєй Са'єнєй Момєй Греспенія з колекції Момєй Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 60*120 Мома Сіена Мома Греспаніа з колекції Мома Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 23.96 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Колекція | Moma Grespania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 60*120 Moma Siena Moma Grespania з колекції Moma Grespania