

Керамічна плитка Плитка 60*120 Indiana Beige Indiana Grespania з колекції Indiana Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60*120 Indiana Beige Indiana Grespania найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Плитка 60*120 Indiana Beige Indiana Grespania з колекції Indiana Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60*120 Айніанєй Бейдж Айніанєй Греспенія з колекції Айніанєй Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 60*120 Індіана Беіге Індіана Греспаніа з колекції Індіана Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 23.958 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Колекція | Indiana Grespania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | так |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 60*120 Indiana Beige Indiana Grespania з колекції Indiana Grespania