Плитка 59x118,2 Fossil Brown Malevic Lappato Lucido Rett. - Tele di Marmo Reloaded - E0FA з колекції Tele di Marmo Reloaded Emilceramica



Керамічна плитка Плитка 59x118,2 Fossil Brown Malevic Lappato Lucido Rett. - Tele di Marmo Reloaded - E0FA з колекції Tele di Marmo Reloaded Emilceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 59x118,2 Fossil Brown Malevic Lappato Lucido Rett. - Tele di Marmo Reloaded - E0FA найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59см і довжина плитки дорівнює 118.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Плитка 59x118,2 Fossil Brown Malevic Lappato Lucido Rett. - Tele di Marmo Reloaded - E0FA з колекції Tele di Marmo Reloaded Emilceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 59x118,2 Фосшіл Броуун Молевік Леппейто Л'юсідо Ретт. Тел ді Мармо Релоудед E0FA з колекції Тел ді Мармо Релоудед Імілсаремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 59x118,2 Фоссіл Бровн Малевіс Лаппато Лукідо Ретт. Теле ді Мармо Релоадед E0FA з колекції Теле ді Мармо Релоадед Емілкераміка". Виробник цієї плитки Emilceramica може бути помилково написаний як Emilceramica, Emilceramic, Імілсаремікєй, Емілкераміка і навіть як Уьшдсукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 59 × 118.2 см |
| Вага | 32.27 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Emilceramica |
| Серія | Tele di Marmo Reloaded |
| Колекція | Tele di Marmo Reloaded Emilceramica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,395 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1,395м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | E0FA |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 59x118,2 Fossil Brown Malevic Lappato Lucido Rett. - Tele di Marmo Reloaded - E0FA з колекції Tele di Marmo Reloaded Emilceramica