

Керамічна плитка Плитка 59x117,5 Salvador Honed - Mus_art - 184663 з колекції Mus_art Sichenia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 59x117,5 Salvador Honed - Mus_art - 184663 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59см і довжина плитки дорівнює 117.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 535. |
Плитка 59x117,5 Salvador Honed - Mus_art - 184663 з колекції Mus_art Sichenia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 59x117,5 Солвейдор Ханед М'юс арт 184663 з колекції М'юс арт Січенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 59x117,5 Салвадор Хонед Мус арт 184663 з колекції Мус арт Січеніа". Виробник цієї плитки Sichenia може бути помилково написаний як Sichenia, Sicheni, Січенія, Січеніа і навіть як Ішсрутшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 59 × 117.5 см |
| Вага | 33.34 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sichenia |
| Серія | Mus_art |
| Колекція | Mus_art Sichenia |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,387 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,387м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Сатинована |
| Артикул виробника | 184663 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 59x117,5 Salvador Honed - Mus_art - 184663 з колекції Mus_art Sichenia