Плитка 59.5x59.5 Metallica Piombo 60*60 Opera Metallica з колекції Metallica Opera
Opera

Керамічна плитка Плитка 59.5x59.5 Metallica Piombo 60*60 Opera Metallica з колекції Metallica Opera виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 59.5x59.5 Metallica Piombo 60*60 Opera Metallica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.5см і довжина плитки дорівнює 59.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка 59.5x59.5 Metallica Piombo 60*60 Opera Metallica з колекції Metallica Opera може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 59.5x59.5 Металікєй Піамбо 60*60 Опарєй Металікєй з колекції Металікєй Опарєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 59.5x59.5 Металліка Піомбо 60*60 Опера Металліка з колекції Металліка Опера". Виробник цієї плитки Opera може бути помилково написаний як Opera, Oper, Опарєй, Опера і навіть як Щзукф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 59.5 × 59.5 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Opera |
| Серія | Metallica |
| Колекція | Metallica Opera |
| У палеті м.кв. | 43.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Пакувальна норма | 1.08м.кв.(3шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 59.5x59.5 Metallica Piombo 60*60 Opera Metallica з колекції Metallica Opera