

Керамічна плитка Плитка 59.2x59.2 Piemonte Bianco Anti-Slip Cristacer Piemonte з колекції Piemonte Cristacer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 59.2x59.2 Piemonte Bianco Anti-Slip Cristacer Piemonte найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.2см і довжина плитки дорівнює 59.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 59.2x59.2 Piemonte Bianco Anti-Slip Cristacer Piemonte з колекції Piemonte Cristacer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 59.2x59.2 Па'ємант Біанко Енті Сліп Крістейсар Па'ємант з колекції Па'ємант Крістейсар", на неправильно прочитаном як "Плитка 59.2x59.2 Піемонте Біанко Анті Сліп Срістакер Піемонте з колекції Піемонте Срістакер". Виробник цієї плитки Cristacer може бути помилково написаний як Cristacer, Крістейсар, Срістакер і навіть як Скшіефсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 59.2 × 59.2 см |
| Вага | 24.18 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cristacer |
| Серія | Piemonte |
| Колекція | Piemonte Cristacer |
| У палеті м.кв. | 42 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.05 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.05м.кв.(3шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 59.2x59.2 Piemonte Bianco Anti-Slip Cristacer Piemonte з колекції Piemonte Cristacer