

Керамічна плитка Плитка 59*119 Marmorea Nero Ardi Pul. Marmorea Grespania з колекції Marmorea Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 59*119 Marmorea Nero Ardi Pul. Marmorea Grespania найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка 59*119 Marmorea Nero Ardi Pul. Marmorea Grespania з колекції Marmorea Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 59*119 Мармореей Наро Арді П'юл. Мармореей Греспенія з колекції Мармореей Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 59*119 Мармореа Неро Арді Пул. Мармореа Греспаніа з колекції Мармореа Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 29.64 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Колекція | Marmorea Grespania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | так |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 59*119 Marmorea Nero Ardi Pul. Marmorea Grespania з колекції Marmorea Grespania