

Керамічна плитка Плитка 49.75x99.55 HARLEM GREEN NATURAL Aparici Harlem з колекції Harlem Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 49.75x99.55 HARLEM GREEN NATURAL Aparici Harlem найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 49.75см і довжина плитки дорівнює 99.55см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Плитка 49.75x99.55 HARLEM GREEN NATURAL Aparici Harlem з колекції Harlem Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 49.75x99.55 Харлем Грін Нетєрел Епарісі Харлем з колекції Харлем Епарісі", на неправильно прочитаном як "Плитка 49.75x99.55 Харлем Греен Натурал Апарісі Харлем з колекції Харлем Апарісі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарісі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 49.75 × 99.55 см |
| Вага | 34.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Harlem |
| Колекція | Harlem Aparici |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.486м.кв.(3шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка 49.75x99.55 HARLEM GREEN NATURAL Aparici Harlem з колекції Harlem Aparici