

Керамічна плитка Плитка 4,7x60 Lyon Natural Antracita-Lyon-57LY65C з колекції Lyon Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 4,7x60 Lyon Natural Antracita-Lyon-57LY65C найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.7см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка 4,7x60 Lyon Natural Antracita-Lyon-57LY65C з колекції Lyon Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 4,7x60 Льон Нетєрел Ентресітєй Льон 57LY65C з колекції Льон Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 4,7x60 Люон Натурал Антракіта Люон 57LY65C з колекції Люон Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 4.7 × 60 см |
| Вага | 23.4 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Lyon |
| Колекція | Lyon Grespania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (38 шт) |
| Штук в упаковці | 38 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 57LY65C |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Плитка 4,7x60 Lyon Natural Antracita-Lyon-57LY65C з колекції Lyon Grespania