

Керамічна плитка Плитка 45x90 HGEP33 Geo Sabbia Rett Herberia Geo з колекції Geo Herberia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 45x90 HGEP33 Geo Sabbia Rett Herberia Geo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка 45x90 HGEP33 GeoSabbiaRett Herberia Geo з колекції Geo Herberia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 45x90 HGEP33 Джіо Себбія Ретт Харбарія Джіо з колекції Джіо Харбарія", на неправильно прочитаном як "Плитка 45x90 HGEP33 Гео Саббіа Ретт Херберіа Гео з колекції Гео Херберіа". Виробник цієї плитки Herberia може бути помилково написаний як Herberia, Herberi, Харбарія, Херберіа і навіть як Рукиукшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 45 × 90 см |
| Вага | 37 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Herberia |
| Серія | Geo |
| Колекція | Geo Herberia |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.81 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.81м.кв.(2шт) |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Артикул виробника | HGEP33 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 45x90 HGEP33 Geo Sabbia Rett Herberia Geo з колекції Geo Herberia