

Керамічна плитка Плитка 45x45 M0X3 Appeal Anthracite Marazzi Appeal з колекції Appeal Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 45x45 M0X3 Appeal Anthracite Marazzi Appeal найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка 45x45 M0X3 AppealAnthracite Marazzi Appeal з колекції Appeal Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 45x45 M0X3 Еппеейл Ензресіт Мареззі Еппеейл з колекції Еппеейл Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка 45x45 M0X3 Аппеал Антхракіте Мараззі Аппеал з колекції Аппеал Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 18.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Appeal |
| Колекція | Appeal Marazzi |
| У палеті м.кв. | 33.41 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.01 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.01м.кв.(5шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | M0X3 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 45x45 M0X3 Appeal Anthracite Marazzi Appeal з колекції Appeal Marazzi