

Керамічна плитка Плитка 45x45 Home Tortola Matt-Home-A018121 з колекції Home Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 45x45 Home Tortola Matt-Home-A018121 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Плитка 45x45 Home Tortola Matt-Home-A018121 з колекції Home Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 45x45 Хам Тортолєй Метт Хам A018121 з колекції Хам Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 45x45 Хоме Тортола Матт Хоме A018121 з колекції Хоме Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 23.73 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Home |
| Колекція | Home Ape |
| У палеті м.кв. | 63,44 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,22 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,22м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A018121 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка 45x45 Home Tortola Matt-Home-A018121 з колекції Home Ape