

Керамічна плитка Плитка 45x45 216101 Club White Newker Club з колекції Club Newker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 45x45 216101 Club White Newker Club найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка 45x45 216101 Club White Newker Club з колекції Club Newker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 45x45 216101 Кла Віт Н'юкар Кла з колекції Кла Н'юкар", на неправильно прочитаном як "Плитка 45x45 216101 Клуб Вхіте Невкер Клуб з колекції Клуб Невкер". Виробник цієї плитки Newker може бути помилково написаний як Newker, Н'юкар, Невкер і навіть як Туцлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 23.19 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Newker |
| Серія | Club |
| Колекція | Club Newker |
| У палеті м.кв. | 78.08 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.22 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.22м.кв.(6шт) |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 216101 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 45x45 216101 Club White Newker Club з колекції Club Newker