Плитка 4.5x14 1 EMERALD GREEN Marrakech Design Bejmat з колекції Bejmat Marrakech Design
Marrakech Design
Керамічна плитка Плитка 4.5x14 1 EMERALD GREEN Marrakech Design Bejmat з колекції Bejmat Marrakech Design виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 4.5x14 1 EMERALD GREEN Marrakech Design Bejmat найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.5см і довжина плитки дорівнює 14см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5018 Бірюзово-синій Pantone 311. |
Плитка 4.5x14 1 EMERALD GREEN Marrakech Design Bejmat з колекції Bejmat Marrakech Design може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 4.5x14 1 Імаролд Грін Маррейкеч Дежігн Беджмет з колекції Беджмет Маррейкеч Дежігн", на неправильно прочитаном як "Плитка 4.5x14 1 Емералд Греен Марракеч Десігн Беджмат з колекції Беджмат Марракеч Десігн". Виробник цієї плитки Marrakech Design може бути помилково написаний як Marrakechdesign, Маррейкеч Дежігн, Марракеч Десігн і навіть як Ьфккфлуср Вуішпт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 4.5 × 14 см |
| Вага | 55 кг |
| Країна | Марокко |
| Бренд | Marrakech Design |
| Серія | Bejmat |
| Колекція | Bejmat Marrakech Design |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 20 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(165шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 1 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(180,64,65) HEX: #3ca6a6 RGB: 60, 166, 166 | RAL Design: 190 60 30 Baltic Green (Балтійський Зелений)RAL Classic: 5018 Бірюзово-синійPantone: 311 311 | |
| hsv(189,58,71) HEX: #4ca5b5 RGB: 76, 165, 181 | RAL Design: 220 60 25 Summer Turquoise Blue (Синя Літня Бірюза)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 298 298 | |
| hsv(180,50,59) HEX: #4b9696 RGB: 75, 150, 150 | RAL Design: 200 60 25 Coolbox Ice Turquoise (Холодна Бірюза)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 631 631 | |
| hsv(180,90,59) HEX: #0f9696 RGB: 15, 150, 150 | RAL Design: 190 60 35 Ceramic Blue Turquoise (Бірюзово-Блакитна Кераміка)RAL Classic: 5021 Водна синьPantone: 320 320 | |
| hsv(180,50,71) HEX: #5bb5b5 RGB: 91, 181, 181 | RAL Design: 190 70 30 Hygiene Green (Гігієнічний Зелений)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 631 631 | |
| hsv(180,56,53) HEX: #3b8787 RGB: 59, 135, 135 | RAL Design: 200 50 20 Seafoam Green (Зелені Бризки Хвиль)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7459 7459 | |
| hsv(180,50,47) HEX: #3c7878 RGB: 60, 120, 120 | RAL Design: 200 50 20 Seafoam Green (Зелені Бризки Хвиль)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







4 reviews for Плитка 4.5x14 1 EMERALD GREEN Marrakech Design Bejmat з колекції Bejmat Marrakech Design