

Керамічна плитка Плитка 44x66 Napoles Venis з колекції Napoles Venis виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 44x66 Napoles Venis найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 44см і довжина плитки дорівнює 66см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9010 Білий Pantone 2707. |
Плитка 44x66 Napoles Venis з колекції Napoles Venis може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 44x66 Нейполс Веніс з колекції Нейполс Веніс", на неправильно прочитаном як "Плитка 44x66 Наполес Веніс з колекції Наполес Веніс". Виробник цієї плитки Venis може бути помилково написаний як Venis, Веніс, Веніс і навіть як Мутші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 44 × 66 см |
| Вага | 20.85 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Venis |
| Серія | Napoles Venis |
| Колекція | Napoles |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.87 м.кв. |
| Товщина | 10.1 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.87 м.кв. / 3 шт / 20.85 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | V56298641 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка 44x66 Napoles Venis з колекції Napoles Venis