Плитка 44.5x90 DMP920OR M.D.Provence Ivory Rett Out Dom Ceramiche Mas de Provence з колекції Mas de Provence Dom Ceramiche
Dom Ceramiche

Керамічна плитка Плитка 44.5x90 DMP920OR M.D.Provence Ivory Rett Out Dom Ceramiche Mas de Provence з колекції Mas de Provence Dom Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 44.5x90 DMP920OR M.D.Provence Ivory Rett Out Dom Ceramiche Mas de Provence найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 44.5см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка 44.5x90 DMP920OR M.D.ProvenceIvoryRettOut Dom Ceramiche Mas de Provence з колекції Mas de Provence Dom Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 44.5x90 DMP920OR М.д.провенс Айворі Ретт Оат Дом Сареміч Мес д Провенс з колекції Мес д Провенс Дом Сареміч", на неправильно прочитаном як "Плитка 44.5x90 DMP920OR М.д.провенце Іворі Ретт Оут Дом Кераміче Мас де Провенце з колекції Мас де Провенце Дом Кераміче". Виробник цієї плитки Dom Ceramiche може бути помилково написаний як Domceramiche, Dom Ceramich, Дом Сареміч, Дом Кераміче і навіть як Вщь Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 44.5 × 90 см |
| Вага | 24.72 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dom Ceramiche |
| Серія | Mas de Provence |
| Колекція | Mas de Provence Dom Ceramiche |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.2 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.2м.кв.(3шт) |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | DMP920OR |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 44.5x90 DMP920OR M.D.Provence Ivory Rett Out Dom Ceramiche Mas de Provence з колекції Mas de Provence Dom Ceramiche