Плитка 40x70 DIAMOND PALLET MIX CHEVRON (L-R) Realonda Diamond Pallet з колекції Diamond Pallet Realonda



Керамічна плитка Плитка 40x70 DIAMOND PALLET MIX CHEVRON (L-R) Realonda Diamond Pallet з колекції Diamond Pallet Realonda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 40x70 DIAMOND PALLET MIX CHEVRON (L-R) Realonda Diamond Pallet найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 70см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка 40x70 DIAMOND PALLET MIX CHEVRON (L-R) Realonda Diamond Pallet з колекції Diamond Pallet Realonda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 40x70 Діаманд Пелет Мікс Чеврон (л Р) Реоланєй Діаманд Пелет з колекції Діаманд Пелет Реоланєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 40x70 Діамонд Паллет Мікс Чеврон (л Р) Реалонда Діамонд Паллет з колекції Діамонд Паллет Реалонда". Виробник цієї плитки Realonda може бути помилково написаний як Realonda, Realond, Реоланєй, Реалонда і навіть як Куфдщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шеврон |
| Розмір | 40 × 70 см |
| Вага | 44.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Realonda |
| Серія | Diamond Pallet |
| Колекція | Diamond Pallet Realonda |
| У палеті м.кв. | 35.28 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.96 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.96м.кв.(14шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 40x70 DIAMOND PALLET MIX CHEVRON (L-R) Realonda Diamond Pallet з колекції Diamond Pallet Realonda