

Керамічна плитка Плитка 40x120 Suite Silence Tender Grey-Silence-FOB4TMCTG1 з колекції Silence Roca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 40x120 Suite Silence Tender Grey-Silence-FOB4TMCTG1 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7045 Телеґрей 1 Pantone 2716. |
Плитка 40x120 Suite Silence Tender Grey-Silence-FOB4TMCTG1 з колекції Silence Roca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 40x120 Сіт Сіленс Тенар Грей Сіленс FOB4TMCTG1 з колекції Сіленс Рокєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 40x120 Суіте Сіленце Тендер Греі Сіленце FOB4TMCTG1 з колекції Сіленце Рока". Виробник цієї плитки Roca може бути помилково написаний як Roca, Roc, Рокєй, Рока і навіть як Кщсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 28.13 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Roca |
| Серія | Silence |
| Колекція | Silence Roca |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10,5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Сатинована |
| Артикул виробника | FOB4TMCTG1 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(240,7,82) HEX: #c2c2d1 RGB: 194, 194, 209 | RAL Design: 290 80 10 Tulip Soft Blue (Блакитний Тюльпан)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Плитка 40x120 Suite Silence Tender Grey-Silence-FOB4TMCTG1 з колекції Silence Roca