

Керамічна плитка Плитка 40x120 Old Street Underground Mix Ivory Rect-Old Street-A027150 з колекції Old Street Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 40x120 Old Street Underground Mix Ivory Rect-Old Street-A027150 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 40x120 Old Street Underground Mix Ivory Rect-Old Street-A027150 з колекції Old Street Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 40x120 Оулд Стріт Юнаргроанд Мікс Айворі Рект Оулд Стріт A027150 з колекції Оулд Стріт Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 40x120 Олд Стреет Ундергроунд Мікс Іворі Рест Олд Стреет A027150 з колекції Олд Стреет Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 27.77 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Old Street |
| Колекція | Old Street Ape |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A027150 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,15,76) HEX: #c2c2a5 RGB: 194, 194, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка 40x120 Old Street Underground Mix Ivory Rect-Old Street-A027150 з колекції Old Street Ape