Плитка 40x120 M6LS Allmarble Imperiale SatRt Marazzi Allmarble Wall з колекції Allmarble Wall Marazzi



Керамічна плитка Плитка 40x120 M6LS Allmarble Imperiale SatRt Marazzi Allmarble Wall з колекції Allmarble Wall Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 40x120 M6LS Allmarble Imperiale SatRt Marazzi Allmarble Wall найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Плитка 40x120 M6LS AllmarbleImperialeSatRt Marazzi Allmarble Wall з колекції Allmarble Wall Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 40x120 M6LS Елмарбл Імпаріол Сет Рт Мареззі Елмарбл Ол з колекції Елмарбл Ол Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка 40x120 M6LS Аллмарбле Імперіале Сат Рт Мараззі Аллмарбле Валл з колекції Аллмарбле Валл Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 30.59 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Allmarble Wall |
| Колекція | Allmarble Wall Marazzi |
| У палеті м.кв. | 46.08 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 2.88м.кв.(6шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Сатинована |
| Артикул виробника | M6LS |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 40x120 M6LS Allmarble Imperiale SatRt Marazzi Allmarble Wall з колекції Allmarble Wall Marazzi