

Керамічна плитка Плитка 40x120 Grey Pepper Rett20 Mm L - Woodtalk - X419E8R з колекції Woodtalk Ergon виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 40x120 Grey Pepper Rett20 Mm L - Woodtalk - X419E8R найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірий Pantone Warm Gray 9. |
Плитка 40x120 Grey Pepper Rett20 Mm L - Woodtalk - X419E8R з колекції Woodtalk Ergon може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 40x120 Грей Пеппар Rett20 Мм Л Вудтолк X419E8R з колекції Вудтолк Єргон", на неправильно прочитаном як "Плитка 40x120 Греі Пеппер Rett20 Мм Л Вудталк X419E8R з колекції Вудталк Ергон". Виробник цієї плитки Ergon може бути помилково написаний як Ergon, Єргон, Ергон і навіть як Укпщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ergon |
| Серія | Woodtalk |
| Колекція | Woodtalk Ergon |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,48 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,48м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | X419E8R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 40x120 Grey Pepper Rett20 Mm L - Woodtalk - X419E8R з колекції Woodtalk Ergon